ABC activity cards – ingliskeelne

Lisainfo

Autor:

Kadre Spitz

Illustraator:

Pent Talvet

Ilmumisaasta:

2014

Mõõdud:

135x189x42mm

Lehekülgi:

26 kaarti

Vanus:

3-7

Keel:

inglise

6,90

Tähed selgeks läbi mängu

ABC kaardid on abiks tähtede õppimisel, lugemise ja kirjutamise harjutamisel. Kaartide ingliskeelne versioon on abiks ka keele õppel.

Lapsed omandavad uusi teadmisi läbi mängu palju kiiremini. Seetõttu panime tähed kaartidele, mis loob palju uusi ning põnevaid kasutamisvõimalusi. Tootega kaasas olevad 20 mänguideed muudavad tähtede õppimise lõbusaks ning mänguliseks.

Kasuta korduvalt

Kaartidele saab korduvalt vildikaga kirjutada ning seda ka maha kustutada.

ABC tegevuskaardid sobivad kaasa reisile  – mänguideed annavad huvitavat tegevust ning rõngaga köidetud kaarte on mugav kaasa võtta.

5 oskust, mida ABC tegevuskaardid arendavad:

  • Jutustamisoskust piltide järgi
  • Suurte ja väikeste tähtede tundma õppimist
  • Suurte tähtede kirjutamist
  • Lugemisoskust
  • Oma loovuse rakendamist

Mängud vildikaga

Vildikaga lahendatavad loovülesanded sobivad nii väikestele kui ka suurtele. Julgusta last loovülesandeid vildikaga lahendama just nii, nagu ta ise soovib.

Nende juures ei olegi olemas õigeid lahendusi – mida rohkem fantaasiat laps kasutab, seda põnevam lõpptulemus on!  Ole esimeste vildikamängude juures lapse kõrval, vajadusel joonista koos temaga, hiljem tuleb ta ka iseseisvalt nendega toime.

Näiteid mängudest

– Nägude mäng – joonistage tähtedele näod. Milliste emotsioonidega tähed tulid? Milline täht on rõõmsa, kurva, kavala, üllatunud näoga?

– Sõnaehitaja mäng – vali välja tähekaardid, millest saab moodustada ühe sõna. Palu lapsel välja nuputada, millise sõna nendest tähtedest kokku saab panna. Võid kasutada tühja kaarti lisatähtede kirjutamiseks.

Kasuta pakendit Montessori karbina

Toote pakendist saab taaskasutada Montessori karbina. Täida pakendikarbi põhi ühtlaselt peeneteralise ainega (liiv, sool, manna vms). Sümbolite heaks väljajoonistumiseks peab põhi olema kaetud õhukese, vaevu põhja katva kihiga. Lase lapsel oma näpuga sinna numbreid ja kujundeid joonistada nii, et pakendi värviline põhi samakujuliselt välja hakkab paistma.

Sulle võib meeldida ka…