123 activity cards – ingliskeelne

Lisainfo

Autor:

Kadre Spitz

Illustraator:

Pent Talvet

Ilmumisaasta:

2014

Mõõdud:

135x189x42mm

Lehekülgi:

27 kaarti

Vanus:

3-7

Keel:

inglise

6,90

Numbrid ja kujundid selgeks läbi mängu

123 kaardid on abiks numbrite ja kujundite õppimisel, arvutamise harjutamisel. Kaartide ingliskeelne versioon on abiks ka keele õppel.

Lapsed omandavad uusi teadmisi läbi mängu palju kiiremini. Seetõttu panime numbrid ja kujundid kaartidele, mis loob palju uusi ning põnevaid kasutamisvõimalusi. Tootega kaasas olevad 20 mänguideed muudavad matemaatika õppimise lõbusaks ning mänguliseks.

Kasuta korduvalt

Kaartidele saab korduvalt vildikaga kirjutada ning seda ka maha kustutada.

123 kaardid sobivad kaasa reisile  – mänguideed annavad huvitavat tegevust ning rõngaga köidetud kaarte on mugav kaasa võtta.

5 oskust, mida 123 tegevuskaardid arendavad:

  • Jutustamisoskust piltide järgi
  • Numbrite ja kujundite tundma õppimist
  • Numbrite kirjutamist ja kujundite joonistamist
  • Arvutamisoskust
  • Oma loovuse rakendamist

Tegevuskaartide puhul on arvesse võetud loovaid õppemeetodeid, et toetada lapse aju uue informatsiooni struktureerimisel ja salvestamisel.

Mängud vildikaga

Vildikaga lahendatavad loovülesanded sobivad nii väikestele kui ka suurtele. Julgusta last loovülesandeid vildikaga lahendama just nii, nagu ta ise soovib.

Nende juures ei olegi olemas õigeid lahendusi – mida rohkem fantaasiat laps kasutab, seda põnevam lõpptulemus on!  Ole esimeste vildikamängude juures lapse kõrval, vajadusel joonista koos temaga, hiljem tuleb ta ka iseseisvalt nendega toime.

Näiteid mängudest

– Lõikamise mäng – lõigake kujund või number mängult vildikaga kaheks, kolmeks või neljaks võrdseks osaks.

– Joonte järgimise mäng – nooled näitavad suunda, kuidas numbreid või kujundeid joonistada. Lase lapsel kõigepealt näpuga mööda piirjooni tõmmata, hiljem korrake sama vildikaga.

Kasuta pakendit Montessori karbina

Toote pakendist saab taaskasutada Montessori karbina. Täida pakendikarbi põhi ühtlaselt peeneteralise ainega (liiv, sool, manna vms). Sümbolite heaks väljajoonistumiseks peab põhi olema kaetud õhukese, vaevu põhja katva kihiga.

Lase lapsel oma näpuga sinna numbreid ja kujundeid joonistada nii, et pakendi värviline põhi samakujuliselt välja hakkab paistma.

Sulle võib meeldida ka…